Opis nieruchomości
Oferta na wyłączność biura*
Szukasz 2-pokojowego, praktycznego mieszkania w pobliżu centrum Rybnika? - to idealna propozycja dla Ciebie.
M-3 na Nowinach, przy ul. Gen. Janke Waltera
Opis:
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie typu M-3 o powierzchni
55,40 mkw położone na trzecim piętrze niskiego bloku. Charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń, który pozwala na własną adaptację oraz aranżację poszczególnych pomieszczeń. Nieruchomość zlokalizowana w Rybniku przy ul. Gen. Janke Waltera. Składa się z 2 niezależnych pokoi z dostępem do korytarza, kuchni z możliwością jadalni, łazienki z WC, przedpokoju i balkonu. Dodatkowo przynależy
piwnica.
Wyposażenie widoczne na zdjęciach zostaje na miejscu. Ogrzewanie z sieci miejskiej, ciepła woda z junkersa. W pokojach położone panele, a w przedpokoju, kuchni i łazience kafelki. Na ścianach położona tapeta, a na suficie kasetony. Klatka schodowa czysta i zadbana. Budynek po
termomodernizacji co ma pozytywny wpływ na koszty ogrzewania. Dookoła znajduje się wiele miejsc parkingowych.
Lokalizacja:
Jest to jeden z największych
atutów nieruchomości, w pobliżu mieszkania znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy spożywcze, lokale usługowe i komunikacja miejska.
- przystanek autobusowy (500 metrów)
- przedszkole (100 metrów)
- sklep spożywczy (200 metrów)
- lokale usługowe (240 metrów)
- rynek (1200 metrów)
Atuty mieszkania:
- praktyczny układ
- spokojna i komfortowa do życia lokalizacja
- niski blok
- spokojne sąsiedztwo
Serdecznie zapraszam do kontaktu w sprawie pytań oraz umówienia terminu prezentacji. Nie zwlekaj!
Paweł Płaczek
pawel.placzek@partner-nieruchomosci.pl
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.